Skip to main content

Lyžařské pobyty – zimní dovolená

Home

Lyžařské pobyty – zimní dovolená

Cena a volné termíny

 Neplatný vstup  Neplatný vstup

Cena a volné termíny

Neplatný vstup
Neplatný vstup

Pro lyžaře a snowboarďáky nabízíme pobyty ve velmi příhodné lokalitě. Poloha apartmánů je ideální jak pro rodiny s dětmi a začátečníky, tak i pro zkušené a náročné lyžaře.

Pouze 100 metrů od našich apartmánů najdete 5 vleků v délce 300–800 metrů, v areálech Modrá Hvězda a Sachrovka. Sjezdovky jsou vybavené umělým zasněžováním, dětskými vleky pro nejmenší i nočním lyžováním. Tyto sjezdovky jsou mírné, vhodné pro učení.

Hlavní areál Horní Domky (Lysá hora) je vzdálen 1 km, má nejdelší sjezdovku v republice dlouhou 3 200 m, dvě sedačkové lanovky a celkem 14,5 km sjezdovek. Tam vás doveze zadarmo skibus, který staví 200 m od hotelu a zpátky lze dojet ze sjezdovky až k apartmánům na lyžích.

Pokud toužíte poznat nejen sjezdovky v Rokytnici nad Jizerou, můžete jednoduše přejet do nedalekého Harrachova, Pasek nad Jizerou, Rejdic nebo Příchovic, ale i dále do Špindlerova mlýna nebo Pece pod Sněžkou.

Naše nabídka

Pro začínající i pokročilé lyžaře nabízíme kvalitní půjčovnu lyží, snowboardů a dalšího vybavení. Dále máme také lyžařskou školu Yetti s dobře vyškolenými a certifikovanými instruktory.

Milovníci běžek si u nás také přijdou na své. Běžecké trasy vedou v blízkosti apartmánů a s ohledem na počasí je stopa pro skatingklasiku udržovaná rolbou. Trasy navazují na systém v sousedním Harrachově, či polských Jakuszycích. Nově je na rolbách sledovací zařízení, které s pomocí GPS přenáší informace o datu údržby stopy přímo na internet. Díky těmto údajům najdete na stránkách Bilestopy.cz vždy aktuální stav trasy pro váš výlet.

Rokytno 171, 512 45 Rokytnice nad Jizerou
+420 602 957 568, +420 606 605 699
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.