Skip to main content

Naše apartmány

Home

Naše apartmány

Cena a volné termíny

 Neplatný vstup  Neplatný vstup

Cena a volné termíny

Neplatný vstup
Neplatný vstup

Apartmány mlýn nabízí ubytování ve 3 bytech v romantickém domečku, ve stylu starých dřevěných domků, v části Rokytno.

Pro naše hosty máme přímo u domku až 5 parkovacích míst, a to zdarma. Příjezd je téměř po rovině, takže i v zimě je snadné se k nám dostat (nepotřebujete řetězy). Venkovní prostor okolí domku je monitorován kamerovým systémem, pro věší bezpečnost našich hostů i jejich vozidel.

V podkroví jsou dvě studia s kuchyňkou a v přízemí jeden velmi komfortní, ale útulný apartmán. V každém bytě jsou 4 stálá lůžka a je možno přidat vždy 1 přistýlku. Celkem je tedy 12 stálých lůžek a 3 možné přistýlky.

Každý byt má vlastní koupelnu s WC, sprchou, umyvadlem a sušákem ručníků. Každý má vlastní bojler na teplou vodu. V každém je moderní LCD SMART televizor s českými a satelitními programy. Všude je rychlé WIFI připojení k internetu zdarma.

Pro děti máme na vlastním pozemku s udržovaným trávníkem venkovní sestavu s houpačkami, skluzavkou, domečkem i lezeckou stěnou a pískovištěm. Dále je k dispozici velká trampolína.

Pro dospělé je zde posezení se zahradním nábytkem, venkovní gril a ohniště pro táborák se zásobou dřeva od Krakonoše.

Apartmány mají k dispozici vytápěnou úschovnu lyží, snowboardů, sáněk a bobů. Je vybavena kvalitními sušáky bot a oblečení. V létě slouží jako úschovna kol s možností napojení nabíječek na elektrokola nebo také úschovna dětských kočárků.

Rokytno 171, 512 45 Rokytnice nad Jizerou
+420 602 957 568, +420 606 605 699
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.